Mama Sandalyesi Tavsiyesi

Merhaba Bebikim.net‘in değerli takipçileri. Bu yazımızda sizlere mama sandalyesi tavsiyesinde bulunacağız. Mama sandalyesi bebeğiniz için yapacağınız önemli alışverişlerden biridir. Bebek alışverişi yaparken bizim için en önemli konu en az parayla en iyi ürünü almaktır. Zira ihtiyaç fazla bütçe kısıtlı bir çoğumuz için. Bu bağlamda sizler için bebek mama sandalyelerini inceledik

ikea antilop mama sandalyesi

1. İkea Antilop Mama Sandalyesi

Bu ürünü fiyat performans olarak ele aldığımızda oldukça başarılı bir sonuç veriyor. Geniş ayakları devrilmeyi önlüyor. Çıkarılabilir bir tepsisi var fakat buna pek ihtiyaç duymuyorsunuz. Büyüklük olarak ideal boyutlarda, çocuğunuz 3-4 yaşına kadar ihtiyaç duymanız halinde bu mama sandalyesine oturabilecektir. 59 liralık fiyatıyla İkea Antilop bir numaramız.

kraft attivo mama sandalyesi

2. Kraft Attivo Mama Sandalyesi

Bu ürünü fiyat performans olarak ikinci sırada yer alıyor fakat ikea antilop bu üründen açık ara önde diyebiliriz. Zira iki ürün arasında ciddi bir farklılık yok iken neredeyse fiyatta 3 katlık bir fark var. Kraft Attivonun en belirgin özelliği katlanabiliyor olması. Sırf bu özellik için biz 199 lira gibi bir rakamı ödemeyi mantıklı bulmuyoruz.

babyjem mama sandayesi

3. Babyjem Mama Sandalyesi

Bu ürün 35 liralık fiyatı ile çok cazip görünse de o cazibe aslında sadece fotoğrafta var. Ürünü çıplak gözle gördüğünüzde hiçbir cazibesi kalmıyor. Çünkü boy olarak oldukça kısa bir ürün. Bu yüzden bu konuda Henry Ford’un “Ucuz mal alacak kadar zengin değilim.” sözünü hatırlayaraktan son ürüne geçiyoruz.

Chicco Mama Sandalyesi

4. Chicco Polly 2 in 1 Mama Sandalyesi

Bu ürünün iyi bir malzeme kalitesi var, bel kısmı 4 farklı oturma kısmı ise 7 farklı şekilde ayarlanabiliyor. Katlanabilme özelliği ile %50 yer tasarrufu sağlayabiliyor. Fakat fiyatı 420 lira olunca listemizin son sırasında kendine yer buluyor.

Yazımızın başında belirttiğimiz gibi fiyat performans bakımından en ideal ürünleri seçmeye çalışıyoruz bebeklerimiz için. Bu yüzden alacağımız ürünleri sadece fiyat ya da özellik olarak değil bir bütün halinde değerlendirip en ekonomik ürünü alıyoruz. Mama sandalyesi tavsiyesi olarak sizlere önereceğimiz ürün İkea Antiloptur. İçindeki hava yastıklı minder çok işinize yaramayacaktır. Bunu satın almayabilirsiniz. Ancak sandalye kaliteli ve taşıması kolay. Ayrılan ayaklar ve tepsi kısmı ürünü oldukça küçük bir hale getiriyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir